Firma GDD została założona w 1990 r. Głównym nurtem działalności firmy jest dystrybucja materiałów piśmiennych i biurowych, a od 1996 r. również produkcja. Od samego początku uważaliśmy, że tylko produkty najwyższej jakości oraz nowatorskie rozwiązania są w stanie zadowolić klienta i zapewnić firmie jego lojalność i przywiązanie do marki. Dlatego stawialiśmy na obrót artykułami najwyższej jakości, stąd w naszym portfolio były i są takie marki jak:

Staedtler   Folia   Eberhard Faber   Lukas

Baehr   Leitz   Herma

Novus   Dahle

Wiemy, że tylko nieustannym rozwój i inwestycje w innowacyjne rozwiązania są w stanie zapewnić firmie pozycję lidera. W ten sposób stworzyliśmy markę własną – Happy Color, którą uzupełniamy naszą ofertę o poszukiwane na rynku produkty papiernicze i artystyczne

Sprawne zarządzanie i szybkie reakcje na ciągle zmieniającą się sytuację na trudnym rynku papierniczym, powodują, że dostosowujemy się do tych wymagań, modyfikując i uzupełniając na bieżąco swoją ofertę. Błyskawiczna ekspansja firmy na polskim rynku była możliwa dzięki:

  • wieloletniemu doświadczeniu
  • znajomości specyfiki rynku papierniczego
  • szerokim kontaktom z producentami i dystrybutorami

Świadomi społecznej odpowiedzialności biznesu, nie tylko współpracujemy z firmami o podobnym nastawieniu, ale również wspieramy wiele przedsięwzięć społecznych i kulturalnych. Od lat pomagamy takim instytucjom jak: Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Pałac w Wilanowie, Rodzice w Edukacji, Polska Akcja Humanitarna, Fokarium.

To, że od początku istnienia firmy, nieprzerwanie i z sukcesem – mimo kolejnych kryzysów gospodarczych – firma dobrze sobie radzi na rynku daje nam prawo do akcentowania naszego profesjonalizmu oraz odwagi w podejmowaniu coraz to nowszych i trudniejszych wyzwań.

english polski