GDD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Biuro i magazyn: ul. Ogrodnicza 24, 05-830 Wolica
Tel. +48 22 566 77 00, e-mail: gdd@gdd.pl

Dane do faktury:
ul. Pańska 75 lok.10, 00-834 Warszawa
NIP: 521-35-87-842  •  Regon: 142716091  •  KRS: 0000372049

Dział Obsługi Klienta (poniedziałek-piątek od 7:30 do 17:00)
tel. +48 22 566 77 21
faks: +48 22 566 77 50
e-mail: zamowienia@gdd.pl

 

Dział handlowy

Adrian Sadło
+48 602 509 428

a.sadlo@gdd.pl
kujawsko-pomorskie
lubuskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Marcin Kowalczuk
+48 602 509 434
m.kowalczuk@gdd.pl

lubelskie (północna część)
mazowieckie
podlaskie
warmińsko-mazurskie
Tomisław Cysarczyk
+48 602 509 435

t.cysarczyk@gdd.pl
dla klientów detalicznych
pomorskie
kujawsko-pomorskie
Łukasz Sierpowski
+48 602 392 950
l.sierpowski@gdd.pl

dla klientów detalicznych
wielkopolskie
lubuskie
Piotr Nawrocki
+48 602 509 437

p.nawrocki@gdd.pl
dolnośląskie
opolskie
śląskie
Krzysztof Urbanek
+48 602 509 436

k.urbanek@gdd.pl
lubelskie (południowa część)
małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie

Joanna Kałuża Bonczyk
+48 602 392 953

j.bonczyk@gdd.pl
dla klientów detalicznych

śląskie

Beata Nosek
+48 602 392 951

b.nosek@gdd.pl
dla klientów detalicznych
małopolskie

Mirosław Reg
Key Account Manager (sieci)
+48 602 509 432

m.reg@gdd.pl
Katarzyna Kasinowicz
Business Development Manager (Happy Color, FIMO)
+48 602 392 954
k.kasinowicz@gdd.pl
Dział marketingu i promocji
Monika Antosiak
+48 22 566 77 36
m.antosiak@gdd.pl
Dział księgowości
+48 22 522 23 98
+48 22 522 23 95

Dział importu
+48 22 566 77 46
a.olenczuk@gdd.pl

Magazyn
+48 22 566 77 41

 

 

english polski